Hakkımızda

Hakkımızda

Farklı bir vizyonla yola çıkan ve 1976 yılında kurulan Efa Turizm ve Seyahat Acentası Ltd.Şti., sektörde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışının öncüsü olmuştur. Tecrübelerine her geçen gün yenilerini ekleyerek, modern araç filosu, eğitimli kadrosu ve güçlü finansal/teknolojik alt yapısı ile ülkemizin önde gelen kamu ve özel kurumlarına turizm taşımacılığının yanı sıra personel taşıma ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Efatur'un öncelikli hedefi; kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı, profesyonel kadrosu ve sektör tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamak ve sektördeki öncü kimliğini korumaktır. Finansal yapısı, sürekli büyüyen hizmet ağı ve yenilenen geniş araç filosuyla hizmet verdiği kurumların ihtiyaç duyduğu her noktada stratejik çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Bunlar arasında uzun dönem binek araç ve iş makineleri kiralama, 24 saat takip ve taşıma gerektiren havayolları uçuş ekiplerinin transferlerini güvenle yerine getirmeyi sayabiliriz. 

Bunlar arasında uzun dönem binek araç ve iş makineleri kiralama, 24 saat takip ve taşıma gerektiren havayolları uçuş ekiplerinin transferlerini güvenle yerine getirmeyi sayabiliriz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; sunduğu hizmetlerde kalite standartlarına uygunluk ilkesini prensip edinen EFATUR, aralıksız uygulanan iç ve dış denetimleri başarıyla geçmekte, teknolojik yenilikleri hizmetlerine uyarlayarak taşıma sektöründe öncü olmaya devam etmekte ve bugün tüm Türkiye genelinde hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyon

İlkelerimizden ve etik değerlerden ödün vermeksizin hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir hizmetlerle insan taşıma ve araç kiralama sektöründe katma değer yaratmaktır.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve teknolojik alt yapısıyla ulaşım hizmetinde en çok tercih edilen kuruluş olmak ve sektörde kalıcı üstünlük sağlamak.