Efatur Servis Mobil Uygulaması

EFA TURİZM olarak ;

Personel Taşıma hizmeti kapsamında siz değerli misafirlerimizin servis  hizmetinden en efektif şekilde yararlanmanızı  ve   servisinizi online olarak takip etmenizi , değişim ve bildirimlerden anında haberdar olmanızı sağlamak amacı ile oluşturulmuş EFATUR SERVİS mobil uygulamasını hizmetinize sunarız.

Mobil uygulama sayesinde aracınızı online olarak takip ederken servisinizin adresinize ulaşma süresini, hızını ve tahmini geliş süresini görebileceksiniz .Bu sayede  servis bekleme  sırasında yaşanılacak sorunlar giderilmiş olacak ve bekleme süreniz  planlı bir biçimde ilerleyebilecektir.

Andorid ve IOS işletim sistemlerinde yer alan mobil uygulamamız GOOGLE PLAY STORE ve IOS APP STORE marketlerden indirebilirsiniz.

Mobil uygulamanın yüklenmesi ve kullanımına ilişkin tüm detaylar Kullanma Kılavuzu‘nda ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır .

1. EFATUR SERVİS UYGULAMASI İNDİRME

 

Android  işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları   GOOGLE PLAY STORE ‘da arama bölümüne EFATUR SERVİS yazarak  uygulamamızı indirebilirler .

EFATUR SERVİS uygulamamız Ücretsiz bir uygulamadır.

Mobil uygulamanın servis kullanımı sırasında sizlere bildirimde bulanabilmesi ve uygulamada aracınızı aktif olarak takip edebilmeniz için Bildirim alınması ve Konum erişimine izin vermeniz gerekmektedir

 

 

IOS   işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları   APP STORE    ‘da arama  bölümüne EFATUR SERVİS yazarak uygulamamızı indirebilirler .

EFATUR SERVİS uygulamamız Ücretsiz bir uygulamadır.

Mobil uygulamanın servis kullanımı sırasında sizlere bildirimde bulanabilmesi ve uygulamada aracınızı aktif olarak takip edebilmeniz için Bildirim alınması ve Konum erişimine izin vermeniz gerekmektedir.

 

2.UYGULAMAYA GİRİŞ

  • IOS ve  ANDROID marketlerden yapacağınız yüklemenin ardından sisteme giriş ekranı açılacaktır.
  • Girişinizin ardından  Ana Ekran ‘a ulaşacaksınız.
  • Ana Ekran ‘da  ‘’ Personel Servisi’’ alanını Seçiniz. Ekranda yer alan bölüme telefon numaranızı başında ‘’0’’ olmadan yazınız (5XX  YYY YY YY şeklinde)
  • Telefon numaranızı girdikten sonra ‘’BAĞLAN‘’ butonuna bastığınızda sisteme girişiniz yapılmış olacaktır.
  • Sisteme kayıtlı numaranız  çalışmakta olduğunuz firmanız tarafından sisteme kayıt edilen numaralar  olup, kullanmakta olduğunuz bu numaraların değişmesi veya kullanılmaması halinde değişikliğin firmanıza  bildirilmesi gerekmektedir. Sisteme tanımlanmayan numaralar ile mobil uygulama kullanılamayacaktır.

3.ARAÇ İZLEME EKRANI

Sistem  birden fazla trafik yoğunluk harita sistemi entegrasyonu ile çalışmakta olduğundan aracınızın  bulunduğu lokasyondaki trafik yoğunluğunu anlık olarak görebilmektesiniz .

Sisteme giriş yaptığınızda ‘’ Araç İzleme  Ekranı (Lokasyon ) ‘’ üzerinden kullanımınıza tanımlı   servis aracının hızı ve bulunduğu noktaya  uzaklığını harita ekranından takip edebilirsiniz.
 
 

4.ARAÇ BİLGİLERİ EKRANI

Araç ekranında hizmet veren servis aracı bilgisi , proje sorumlusu ve sürücü bilgisine ulaşılabilmekte ve uygulama üzerinden sürücü ve proje sorumlusu aranabilmektedir.

5.UYGULAMA BİLDİRİMLERİ

Servis aracınız adresinize yaklaştığında sistem belirli bir mesafe ve süre kala "Ne kadar sürede adresinize ulaşacağına dair" bilgilendirme mesajı gönderecektir.

Önemli: Sistem mesajların (push notifications) sizlere ulaştırılabilmesi için uygulamayı yüklediğinizde, bildirim için gelen onay kutucuğunda "İZİN VER" butonunu seçmeniz gerekmektedir.Veya telefonunuzun ayarlar bölümünde uygulama bildirimleri alanını açabilirsiniz.