İkinci El

EFATUR  sektördeki öncü ve yenilikçi hizmetlerini ,  deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Kurumsal  İkinci El Otomotiv  alanındaki çalışmaları ile sürdürmektedir ..

Kaliteli hizmet anlayışını   ve alışılmış standardını   müşteri memnuniyeti ilkesi ile harmanlayarak İkinciel  Otomotiv alanında farklı ve avantajlı çözümler sunan EFATUR ;otomobilden  minibüse  otobüsten iş makinasına kadar farklı araç grupları ile müşterilerine    pek çok opsiyon  sunarken  güven ve memnuniyeti   prensibini  esas almaktadır .

Her marka model ve yaşta otomobil , ticari araç ve iş makinası satışlarında şeffaflığı ön planda tutarken ,  araçlara dair her türlü  işlem ,  periyodik bakımlar , kontroller , ticari araçlar için gerekli olan tüm izin ve yetki belgeleri tamamlanmış konforlu ve bakımlı araç filosuyla   siz  değerli  müşterilerine  ihtiyaç duyduğunuz  güvenli  hizmeti sunma hedefindedir .

Sunduğu  kaliteli , güvenilir ve şeffaf hizmetlerle ,  İKİNCİ EL ‘de de sizlere tüm risklerden arındırılmış sıfır kilometre araç alımına en yakın şartlarda araç sahibi olmanın keyfini yaşatmayı hedefleyen  ;

EFATUR  İKİNCİEL  hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız