Kariyer

EFATUR olarak, insan kaynakları politikamızın temel prensibi çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak nitelikli iş gücü yaratmaktır.

Fırsat eşitliğine dayalı, çalışanların bilgi ve yeteneklerine, gösterdikleri performanslara göre değerlendirildikleri doğru ve şeffaf insan kaynakları süreçlerimizle firmamızı daha ileriye taşıyacak nitelikli ve güçlü işgücü yaratma hedefindeyiz.

İş gücümüz ve hizmetlerimiz ile sektöre sunduğumuz katma değeri arttırmak amacıyla, çalışanlarımızın alanında uzmanlaşmaları için gelişim ve eğitimlerine destek veriyor ve bu alanda yatırımlar yapıyoruz.

Çalışanlarımıza etkinlik ve üretimlerini arttırıcı mesleki eğitimler verilmesinin  yanı sıra, sosyal sorumluluk ve çevre bilincini arttırıcı eğitimlerle   onların her alanda nitelikli bireyler olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde, farkındalığımız ve kaliteli hizmet anlayışımızı benimsemiş, sorumluluk sahibi, alanında uzman, dürüst ve üretken çalışma arkadaşlarımız ile yolumuza devam ediyoruz.